Fitness náramek Fitbit Charge 2 Blue Silver L

2,849.00

Fitness náramek Fitbit Charge 2 Blue Silver L

Fitness náramek Fitbit Charge 2 Blue Silver je jedinečný chytrý náramek s optickým snímačem tepové frekvence. Náramek byl vyvinut tak, aby s vámi udržel krok po celý den i noc. Pečlivě monitoruje vaše sportovní aktivity, spánek a odpočinek a veškerá relevantní data zaznamenává do šikovné Fitbit aplikace. Jeho použití je velice nenáročné. Tepová frekvence je ze zápěstí snímána automaticky po celou dobu nošení a díky technologii SmartTrack je přístroj schopen rozeznat, kdy se pustíte do tréninku a automaticky začne sledovat jeho průběh. Jestliže se náhodou zapomenete do aplikace přihlásit, neztratíte tak cenná data. Fitness náramek Fitbit Charge 2 počítá vaše kroky, překonanou vzdálenost, spálené kalorie, vyšlapaná patra a dobu strávenou tréninkem. Díky propojení s GPS telefonu můžete navíc sledovat svou polohu na mapě nebo v reálném čase kontrolovat své tempo.

Fitness náramek Fitbit Charge 2 Blue Silver lze připojit k chytrému telefonu, tabletu nebo počítači pomocí Bluetooth. Při spárování s telefonem se na displeji náramku budou objevovat upozornění o příchozích hovorech a SMS zprávách. Na dotykovém OLED displeji můžete samozřejmě sledovat čas jako na hodinkách a nastavit si rozhraní ciferníku dle vlastních představ. Díky monitorování tepové frekvence je náramek schopen sledovat i vaše dýchání a fáze spánku. Aplikace vám pak pomůže zlepšit kvalitu spánku nebo vás naučí regulovat dýchání v meditativním stavu. S tímto důmyslným přístrojem si tak zlepšíte životní styl a udržet si výbornou fyzickou kondici. Řemínek náramku je navíc velice pohodlný, takže vám v průběhu dne nebude na ruce nijak překážet. Jeho moderní barevné provedení jen dodá vašemu outfitu ten správný styl.Technický popis:

Bluetooth 4.0
GPS funkce při propojení s telefonem
výdrž baterie až 6 dní na jedno nabití
automatické rozpoznání sportovní aktivity SmartTrack
automatické snímání tepové frekvence PurePulse
snímání tepové frekvence ze zápěstí
dotykový OLED displej (displej reaguje na poklepání, nikoliv na přejíždění prstem)
vibrace (notifikace)
použití: běh, cyklistika, fitness, turistika, lyžování, outdoor
kompatibilita: iOS, Android, Windows
úhlopříčka displeje: 1,5"
vodotěsnost: 3 ATM (slabý déšť, postříkání vodou)
obvod zápěstí: 14 – 17 cm (S), 17 – 20,5 cm (L)
hmotnost: 31 g

 

Funkce:

přístup k GPS na mobilním telefonu – Při spárování hodinek s telefonem máte možnost využít GPS a zaznamenávat tak své tempo a překonanou vzdálenost.
měření tepu ze zápěstí – Sledování tepové frekvence vám může pomoci rychleji dosáhnout vašich sportovních cílů. PurePulse nepřetržitě snímá vaši tepovou frekvenci pomocí optického senzoru na zápěstí.
kroky, vzdálenost, počet vyšlapaných pater, spálené kalorie – Monitorujte svou fyzickou aktivitu v průběhu dne. Poklepáním na displej se dozvíte, jestli už se blížíte ke stanovenému dennímu cíli.
automatická detekce tělesné aktivity – Funkce SmartTrack automaticky rozpozná jestli zrovna běháte nebo jedete na kole a zaznamená vaše data do aplikace.
hodiny, stopky, budík, kalendář, den v týdnu – Náramek plní všechny klasické funkce hodinek. Zobrazení ciferníku si lze navíc nastavit podle svých představ.
monitoring spánku – Tato funkce automaticky monitoruje délku trvání a přeušovanost vašeho spánku. Poté vás jemně vzbudí tichým vibrováním. Vyhodnocením tepové frekvence navíc může náramek identifikovat fáze spánku a vyhodnotit tak jeho celkovou kvalitu.
kontrola dýchání – Díky snímání tepové frekvence vám náramek pomůže s meditací.
notifikace – Po spárování s telefonem na displeji uvidíte upozornění o příchozích hovorech a SMS zprávách. Nemusíte tak mít telefon v ruce a můžete se plně soustředit na svůj trénink.

Značka: Fitbit