Makej vole! – Podcast #2 – ultraběžec Zdeněk Hruška

Ultra běžec Zdeněk Hruška v podcastu Makej vole

Jeden z našich nejlepších horských běžců a ultratrail běžců Zdeněk Hruška v podcastu Honzy Dvořáčka Makej vole.

Honza si do svého podcastu zve hosty z komunity horských běžců a volbou Zdeňka mi udělal velkou radost. Chcete se dozvědět jak se trénuje na dlouhé ultra traily? Co potřebu běžec k tréninku? Jak se stravuje? Toto vše a mnohem více prozradí Zdeněk Hruška.

Pěkný, poučný a velmi otevřený rozhovor dvou kamarádů, který ostatním běžcům přinese mnoho inspirace. Je rozdělen do dvou, přes hodinu dlouhých dílů.

Autor: Jan Dvořáček, Trailrun.cz

Délka videa ( podcastu ): 1:15:58 a 1:08:16

Zdroj: youtube

Zvukový záznam: Spotify, Apple podcast

Jan Dvořáček

„Dvořka“, jak je také znám Jan Dvořáček v komunitě horských běžců, začal svůj podcast uvádět na přelomu letošního roku. Díky jeho známostemwink, se můžeme těšit, že vyzpovídá celou českou špičku horských a ultra běžců.

Sám je velký milovník hor, trailu, turistiky v horách nebo skialpů

Zdeněk Hruška

Zdeněk Hruška je jeden z našich nejlepších horských ultraběžců. Má na svém kontě vítězství v závodech, jako je např. Beskydská sedmička, Pražská stovka, Jesenická stovka nebo Nízkotatranská stíhačka.

Na LH24 si doběhl pro 2. respektive 3. místo. Skvělé výsledky zaznamenal i na zahraničních závodech – na švýcarském Scenic Trailu Zdeněk Hruška vybojoval 2. místo a na legendárním francozském ultra L’Echappée Belle 2019 si doběhl pro dělené 4. místo,  tento ročník vyhrál François D’Haene. Jeho velkým cílem pro letošek je UTMB.

Více info na: zdenekhruska.wordpress.com