INSPIRACE A INFORMACE

Běh, turistika a fitness.

www.sportigo.cz je blog, jehož cílem je: inspirovat a informovat.

Sport je cesta ke zdraví a je to skvělý motivátor. Sport je skvělý pro vyčištění hlavy.

  • Chci inspirovat ke sportování a zdravému životnímu stylu
  • Chci informovat o novinkách z prostředí sportovních pomůcek a dalšího vybavení pro aktivní životní styl.
  • Hlavní náplň a specializace: běh, fitness, turistika. Ale budu velmi rád, pokud vás zaujmou i jiná příbuzná témata.

Jak začít sportovat? Jak začít běhat? Nevíte jak na to a kdy je ten správný čas? Začněte teď! Nikdy není pozdě. Já začal pravidelně běhat ve čtyřiceti. Běh mne změnil. Jsem za to velmi rád. Vyzkoušejte to také!

Kdo to píše
Ahoj, já jsem Michal.

 

Sám se řadím k aktivním běžeckým hobíkům ve středním věku. Pravidelně vybíhám do přírody okolo našeho města  nebo se odvezu někam dále, kde jsou pěkné trailové trasy. Mám rád běhy v přírodě a na horách. Nejčastěji běhám v oblasti Českého ráje, případně navštívím blízké Krkonoše, Jizerské hory nebo oblast Kokořínska.

Více o mně naleznete zde: O mně

 Na webu jsou sem tam nějaké ceny a různé odkazy. Udělejme si v tom jasno. Nic neskrývám  A budu rád pokud mi napíšete nějaký tip, nějaký tajný tip na efektivní trénink nebo nějakou sportovní vychytávku.

SPOLUPRÁCE

Máte inspirující zážitek z běžeckých závodů nebo ze svého fitka? Máte tip na závod s dobrou organizací, skvělou atmosférou a krásnou tratí? Chcete seznámit ostatní s vaší recenzí na nějaký produkt? Napište mi, rád si vše přečtu a zveřejním.

Pro firmy nabízím různé možnosti inzerce.

Kontakt: michal@sportigo.cz

CENY

U recenzí a představení různých sportovních potřeb a pomůcek jsou uvedené ceny. Tyto ceny jsou převzaté z internetových obchodů, ceny si sami nevymýšlíme. Jsou uvedeny včetně DPH. Jsou aktuální v den zveřejnění příspěvku. Jednotlivé internetové obchody mohou ceny průběžně měnit.

Jsou uváděny pouze pro Vaši lepší orientaci a představu o jednotlivých produktech.

ODKAZY

U některých produktů a služeb, o kterých zde na www.sportigo.cz  píšeme a představujeme je, jsou uvedeny provizní odkazy, tzv. affiliate odkazy ( více o financování zde > ). Co to znamená? Pokud si po kliknutí na takový odkaz něco koupíte, my dostaneme malou provizi z každého vašeho nákupu. Vy ale neplatíte nikdy nic navíc, ceny jsou stejné. Provize nám je vyplácena vždy z marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby prodává, například podobně jako reklama.

Provozovatel webu

Michal Kudrna
IČO: 76077161

Partnerské projekty:

Rosmarinus.cz  magazín pro hobby a zahradu. 

Domesio.eu  rady, tipy, návody pro jednodušší a úspěšnější život