O mně

30. 1. 2017

Ahoj!

Já jsem Michal. Jak se máte?

Jsem běžec, tzv. hobík. Pravidelně vybíhám do přírody okolo našeho města nebo se odvezu někam dále, kde jsou pěkné trailové trasy.

Po uběhnutém Pražském maratonu jsem se přesunul do terénu. Mám rád výlety a běhy v přírodě a na horách. Nejčastěji běhám v oblasti Českého ráje, případně navštívím blízké Krkonoše, Jizerské hory nebo oblast Kokořínska. Postupně chci své oblíbené trasy zde představit, naleznete je v sekci Běžecké trasy, chystám se i na nějakého průvodce po oblasti.

Mým nejbližším cílem je horské ultra 50+ km. Zatím mám za sebou několik závodních půlmaratonů a letos zaběhnutý pražský maraton. Vyzkoušel jsem i Spartan race.

Při běhu mi jde především o zdolání dané trasy a osobní pocit z výkonu než o zaběhnutý čas. Rád soutěžím sám se sebou a překonávám své limity. Začal jsem pravidelně běhat až ve čtyřiceti, na rychlé časy to nevidím, ale díky pravidelnému běhání, záměrně nepíši tréninku, jsem se v půl maratonu dostal pod 1:50, maraton pod 4 hod.

Co dále? Rád si také zacvičím, různá protahovací cvičení, jóga a posilování středu těla ( core ).  Při běhu to prý výrazně pomáhá. Musím to jen potvrdit. Při Spartan race jsem dali dohromady skvělou partu, se kterou se scházíme trénink, kde kombinujeme běh, různé intervaly a posilování. A nesmím zapomenout na oblíbený tenis.

Aktualizace ( 29.12.2019 )

Půlmaraton: 1:49:32 ( Praha, 2017 ), 1:44:15.2 ( Půlmararon Český ráj 2018, trail, ale zde není certifikovaná trať )

Maraton: 3:58:20 ( Praha, 2017 )

Ultra: 50 km ( Strom Ultra maratonu – SUM ), 66,6 km ( Čertovskej ultratrail ), 100 km ( Krakonošova 100 )

 

 

Provozuji e-shop svet-travniku.cz a jiné internetové projekty: domesio.eu, rosmarinus.czsport-new.cz

Chcete se mě na něco zeptat? Potřebujete poradit nebo mi poradit? Máte zájem o navázání spolupráce? Ozvěte se, napište mi. Budu se těšit.

Užívejte si radost z pohybu a ze života. Ať vám to běhá!

Kontakt:

michal@sportigo.cz

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také