Splnit si sen v Dolomitech. Lavaredo 80 K ultra trail

30. 6. 2024

Splnit si sen v Dolomitech. Lavaredo 80 K ultra trail

Poslední červnový týden je za námi a já mohu ohlásit splnění dvou cílů z bucket listu. Vidět Tre Cime a běžet Lavaredo ultra trail.

Loňský los na Lavaredo rozhodl, že se m to vyplatí. Byl jsem vylosovám na trasu 80 K. Tedy trasu, která má 78 km a převýšení okolo 4500 metrů.

Trénoval jsem, co to dalo a se ženou jsme si to krásně naplánovali. Ač nakonec celý tréninkový cyklus nevyšel podle představ, tak celý „zájezd Lavaredo“ se nám povedl na výbornou.

Celý příběh, kdy cesta byla cíl a ta cesta se povedla, jsem se rozhodl, pro tentokrát, celý nesepisovat, ale rozdělil jsem ho do několika video vlogů.

Má to několik důvodů, jednak jsem to chtěl zkusit, točit, stříhat a publikovat skoro den co den po celý týden. Samozřejmě se také něco naučit. Ale hlavně, ta krása hor, krása kamenných monumentů Dolomit se dá jen velmi těžko popsat, stejně tak atmosféra závodu, myslím, že ve videu to vše jde ocenit, shlédnout, navnímat a poznat daleko lépe.

Zde jsou jednotlivé díly vlogové série o Lavaredu a dovolené v Dolomitech:

Běhání patří k levným sportům, ale jen do chvíle, než začneš závodit a závody v zahraničí to posouvají o další level výše. Ale každé investované euro se nám zde, při tomto tripu a závodu v Dolomitech, vrátilo mírou vrchovatou. Užili jsme si to neskutečně. Díky za to, díky mé ženě, že do toho jde se mnou, díky za její podporu a pomoc. 

Díky všem, kdo sledují moje videa.

Ahoj a uvidíme se zase někdy a někde na stezce, třeba doma v Českém ráji. 

p.s. a pro teď začíná #roadtochamonix, necelé dva měsíce do OCC UTMB v Chamonix na konci srpna.

Powered by GetYourGuide

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: Květen 2024

Zúčtování: Květen 2024

Květne! Co bych k tobě řekl? Ty jsi mi dal. Skvěle, parádně, skvěle a bum. Měl jsem našlápnuto a tvrdě jsem dopadl. Měl jsem naplánováno celkem dost kilometrů a výškových metrů,...