Boost

21. 11. 2018

Boost je technologie od Adidas. Tisíce unikátních kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které kdy adidas vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení lépe než jakýkoli jiný druh EVA odpružení.

Boost znamená oživit, podpořit, pozvednout. Běžecké boty adidas s technologií Boost vám také pomohou a podpoří. Spolehlivě vám dodá lehkost, energii a rychlost při každém kroku.

Boost je velmi měkká směs, přesto má vynikající odolností vůči vnějším vlivům a velmi slušnou životnost a nízkou váhu. Při uvedení na trh adidas tvrdil, že boost poskytuje až o 20 procent vyšší energetickou návratnost než konkurence.

zdroj: adidas.cz

 

Ukázky modelů běžeckých bot adidas s technologií Boost

Běžecké boty adidas Ultra Boost

Běžecké boty adidas Ultra Boost

Běžecké boty adidas Solar Boost

Běžecké boty adidas Solar Glide ST

Běžecké boty adidas Solar Glide ST

Běžecké boty adidas Solar Drive

Běžecké boty adidas Solar Drive

Běžecká obuv adidas UltraBOOST Uncaged Parley

Běžecká obuv adidas UltraBOOST Uncaged Parley

Běžecké boty adidas adizero Adios 3

Běžecké boty adidas adizero Adios 3

Běžecké boty adidas Boost nabízí většina běžeckých speciálek, i přes vyšší cenu jsou oblíbené a adidas nabízí více modelů z touto technologií tlumení, která vám zároveň vrací energii.

Doporučuji  běžecké speciálky Top4Running a Sanasport.

Top4Running Sanasport
                
         

 

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Co je trail running 

Co je trail running 

Trailrunning Definice trailrunningu je velmi jednoduchá: běh po nezpevněných cestách a stezkách.   Trail run lze provozovat takřka všude, jde jen o to, se dostat ze silnic a...

Aplikace Strava

Aplikace Strava

Strava app. Strava je sportovní aplikace ke sledování a zaznamenání výkonů, především z běhaní, cyklisty a dalších sportů pomocí GPS.  Umožňuje přímé nahrávání do aplikace v...