Aplikace Strava

30. 4. 2022

Strava app.

Strava je sportovní aplikace ke sledování a zaznamenání výkonů, především z běhaní, cyklisty a dalších sportů pomocí GPS. 

Umožňuje přímé nahrávání do aplikace v chytrém mobilu nebo propojení s dalšími aplikace od výrobců běžeckých hodinek a cyklocomputerů. 

Kromě záznamu a archivace svých výkonů, můžete analyzovat své aktivity pomocí metrik a efektivně tak řídit svůj trénink a sportovní rozvoj. Funguje jako archiv a tréninkový deník.

web a registrace

 
Strava má také velmi silný komunitní prvek, prostřednictvím kterého můžete sledovat své sportovní přátele a profesionální bikery a běžce.  

V mnoha ohledech je to platforma sociálních médií pro sportovce. Se svou sportovní aktivitou můžete sdílet fotky i video. Komentovat výkony ostatních.  

Můžete také sledovat a hlídat, jak využíváte sportovní vybavení, například běžecké boty nebo kolo, protože ke každé aktivitě lze přiřadit vybavení a následně v přehledu vidíte, kolik jste uběhli kilometrů v tom konkrétním modelu bot nebo ujeli na kole. 

Aplikace Strava má free verzi a profesionální placenou verzi  

Jméno aplikace Strava vychází ze švédského výrazu pro úsilí – “strive”. 

Vybrat běžecké boty na trail 

top4running.cz

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Co je trail running 

Co je trail running 

Trailrunning Definice trailrunningu je velmi jednoduchá: běh po nezpevněných cestách a stezkách.   Trail run lze provozovat takřka všude, jde jen o to, se dostat ze silnic a...

Gravel bike, gravel kolo

Gravel bike, gravel kolo

Adventure / Gravel bike Jde novou kategorie silničních kol, která je určena pro jízdu na silnici, ale také mimo asfalt a v lehkém terénu. Proto je konstrukce a výbava kola k tomu...