Garmin Pay také v Komerční bance

28. 11. 2018

Komerční banka se přidala k Moneta Bank a začala nabízet možnost provádění plateb pomocí chytrých hodinek podporující Garmin pay a Fitbit pay. Jde o moderní alternativu k platebním kartám. Po konfiguraci a nastavení již sebou nemusíte nosit kartu a peněženku, stačí přiložit hodinky, které Garmin pay podporují.
Přečtěte si

Více o Garmin pay si přečtěte v článcích:

 

Komerční banka a Garmin pay

Komerční banka začala svým klientům nabízet možnost bezkontaktních plateb u obchodníků prostřednictvím chytrých hodinek značky Garmin (Garmin Pay) a Fitbit (Fitbit Pay).

Vedle Google Pay, které banka spustila v prosinci minulého roku, se jedná o další inovativní alternativu ke klasickým „plastovým“ kartám. Od začátku roku 2016 umožňuje Komerční banka také pohodlně ovládat svůj účet přes chytré hodinky Apple Watch

Monika Truchliková, která vede Tribe Cash, Cards and ATMs v Komerční bance, upřesňuje:

„Aplikace pro hodinky Garmin a Fitbit zapadá do naší inovační vlny, kterou jsme zahájili v roce 2016, například platbami chytrým telefonem s následným přechodem na Google Pay, přihlašováním a potvrzováním transakcí v mobilním bankovnictví otiskem prstu nebo Face ID, ovládáním účtu přes Apple Pay apod. Tuto vlnu bychom chtěli v brzké době završit spuštěním Apple Pay,“

Garmin Pay, FitBit Pay

Garmin Pay je systém bezkontaktních plateb, který je k dispozici pro vybrané hodinky (modely Garmin Vívoactive 3, Garmin Forerunner 645, Garmin Fénix 5 Plus, Garmin D2 Delta). Fitbit Pay je k dispozici pro hodinky modelových řad Fitbit Ionic, Fitbit Versa a nově i na chytrém náramku Fitbit Charge 3.

Pro aktivaci plateb přes chytré hodinky stačí v obou případech stáhnout aplikaci do mobilního telefonu Fitbit nebo Garmin.

zdroj: tisková zpráva KB a.s.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také