Garmin Pay je systém bezkontaktních plateb, který funguje  ve vybraných modelech chytrých, sportovních GPS hodinek značky Garmin.

Systém umožňuje pomocí hodinek platit v obchodech, podobně jako jste zvyklí u peněžních karet.

Pro placení je nutné mít hodinky Garmin, které podporují NFC Garmin. Aktuálně to jsou:

V současné době (08/2019) podporují Garmin Pay tyto české banky: Moneta, Komerční banka, Creditas, mBank. Další banky budou v blízké době následovat.

aktualizováno: 2.9.2019

 

Zdroje

Sportigo.cz – přečtěte si článek: Jak platit sportovními hodinkami

Garmin.cz

Moneta.cz

 

Garmin fenix5 Plus

Běh, plavání, kolo, outdoor aktivity? Jaká je vaše priorita? Chcete vše měřit a mít trénink a závody pod kontrolou? Sáhněte po  Garmin fenix5 Plus.

Nová vylepšená řada všestranných multisportovních hodinek fenix s topografickými mapami, bezkontaktními platbami a přehráváním hudby.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Co je trail running 

Co je trail running 

Trailrunning Definice trailrunningu je velmi jednoduchá: běh po nezpevněných cestách a stezkách.   Trail run lze provozovat takřka všude, jde jen o to, se dostat ze silnic a...

Aplikace Strava

Aplikace Strava

Strava app. Strava je sportovní aplikace ke sledování a zaznamenání výkonů, především z běhaní, cyklisty a dalších sportů pomocí GPS.  Umožňuje přímé nahrávání do aplikace v...