Jaro plné akcí

12. 4. 2020

Jaro je u běžců ve znamení závodů, nových novinkových modelů běžeckých bot, ale pandemie koronaviru to vše překazila. Závody jsou zrušené, obchody zavřené. Novinky jsou, internetové eshopy jedou, ale firmy mají výrazný pokles tržeb.

Proto se snaží upoutat a zaujmout své zákazníky různými akcemi. Pár jich zde v rychlosti představím.

 

Sportobchod.cz

Sportobchod zařadil věci na běhání teprve nedávno a pěkně se rozjíždí. Nyní nabízí na běžecké vybavení plošně slevu 15%

15% sleva na běžecké vybavení –  Nakupte nové běžecké vybavení s 15% slevou. V košíku zadejte kód 321RUN a sleva se vám automaticky odečte. > Běžecké vybavení

Pobodnou akci mají i pro cyklisty:

-15 % pro cyklisty – 15% sleva s kódem CYKLO15 na cyklistické vybavení.

A pro tenisty:

-15 % pro tenisty – 15% slevový kód KONECNETENIS na kompletní tenisové vybavení. 

Top4running

Plnokrevná běžecká speciálka nabízí kromě novinek od Nike, Adidasu, Under Armour a dalších značek, také velký jarní výprodej se slevami na vybrané zboží až 70 %.

Velký výprodej – běžecké boty, běžecké oblečení, běžecké vybavení > kompletní přehled zde >

Sportisimo

I velké sportovní řetězce mají zavřeno a fungují jen přes internet.

Sportisimo rozjelo slevovou akci > Jarní slevová hitparáda

Insportline.cz

Insportline je multisportovní obchod hodně zaměření na fitness, kolo, e-biky, běh a další venkovní aktivity. Jejich sortiment je velmi široký.

Zajímavý průřez celým sortiment a za příznivé ceny, najdete i v jejich akční nabídce. Chcete se vybavit na kolo? Chcete si zařídit domácí posilovnu? Teď je ta pravá chvíle. Projděte si jarní akční nabídku na insportline.cz >

 

NaMaximum

Sportovní výživa, doplňky stravy a různé vitamíny, to je sortiment stále se rozšiřujícího a velmi oblíbeného shopu Namaximum.cz

Najdete zde vše od proteinů, přes aminokyseliny a kloubní výživu, až k vitamínům nebo produktům pro zdravé pečení a vaření. Svou akční nabídku pravidelně aktualizují, vždy stojí za to.

 

Poznámka: ceny a termíny akcí se mohou kdykoliv změnit, jsou většinou do vyprodání zásob nebo jsou časově omezené. Sledujte pozorně webové stránky jednotlivých prodejců.

úvodní foto:  Ryan McGuire from Pixabay 

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také