Pestré, barevné a funkční běžecké legíny

7. 1. 2018

Nejpestřejší běžecké legíny

Vysoká kvalita materiálu zaručuje pohodlí i během dlouhých běhů a pozoruhodný design může přenášet módní trendy rovnou na běžecké trasy. Značka Nessi vnesla do běžeckého a fitness oblečení krásnou divočinu a velmi rychle se zařadila k oblíbeným značkám běžeckého oblečení.

Praktický široký pás

Většina dámských legín Nessi mají víceúčelový, dvouvrstvý a široký pás. Pás plní funkcí kapsy – schránky pro nezbytné běžecké příslušenství: telefon, energetický gel nebo kapesníky.

Díky pružnému materiálu stabilizuje a drží uschované předměty na svém místě tak, aby nedošlo k pohybu a k překážení při běhu. Dva zipy v přední a zadní části pásu poskytují rychlý a pohodlný přístup k celému obsahu kapes.

foto: Nessi

Dámské běžecké legíny Nessi jsou vyrobené ze speciálního elastického materiálu, Při sportování oceníte jeho skvělé vlastnosti. Drží na těle a je příjemný. Při náročnějším fitness cvičení jistě oceníte jejich prodyšnost spojenou s optimálním odvodem potu.

Funkční legíny vás zkrátka podrží za každých podmínek a počasí. Jaký si vyberete barevný vzor? Kompletní kolekci běžeckých legín Nessi najdete zde >> 

Běžecké oblečení nessi se slevou

Další výhody legín značky NESSI

Perfect fit – díky materiálu Kolsport Giga-Elastic se sportovní legíny roztahují ve čtyřech směrech, což umožňuje dokonalé přizpůsobení k tělu.

Měkkost a pohodlí – materiál legín je velmi jemný a příjemný na dotek. Nezpůsobuje podráždění a nedráždí. Vnitřní vrstva je příjemná k pokožce .

Prodyšnost – materiál dýchá a udržuje optimální tělesnou teplotu i při intenzivní činnosti. Legíny dobře odvádí vlhkost na vnější stranu, co umožňuje optimální fungování svalů, které nejsou nadměrně přehřáté ani ochlazené .

Speciální střih – po konzultacích s běžci a fitness instruktory, jsme vyvinuli jedinečný střih legín pro náročné a aktivní klienty. Běžecké/Fitness legíny nepadají, netlačí, nenatahují se a jsou jako druhá kůže. Díky speciálně navrhnutým vzorům skryjí drobné tělesné nedostatky.

Barevná revoluce – máme už dost černých a nevýrazných barev, které ve sportovní módě dominují. Vytvořili jsme speciální grafiku, kterou jsme díky nejnovějším technologiím přenesli na výsledné sportovní legíny.

Unikátní střih – zaručují ploché a pružné švy, které se roztahují společně s pohybem materiálu.

Reflexní body – zaručuji, že i v podvečerních podzimních hodinách budete dobře viditelní. Odrazky jsou umístěné na třech místech: na lýtku, na stehně a ze zadu na pasu.

Volnost při běhu – klidně si můžete sebou vzít telefon, klíče a kapesníčky. To vše díky multifunkčnímu pasu, který je jedinečný a absolutně inovativní na našem trhu s běžeckým oblečením.

Zakryjí nedostatky – vše díky speciálně navrženému potisku.

Nessi, to nejsou jen barevné běžecké a fitness legíny. Projděte celou kolekci Nessi sportwear. Objevíte krásné sportovní bundy. Běžecké sukně, mikiny a trika a praktické a funkční běžecké doplňky ( šátky, šály, a čepice )

O Nessi

V Nessi o sobě právem říkají:

Nessi je běžecká značka, kterou tvoří a šijí běžci pro běžce. Použití je však široké a klidně na jakýkoliv sport. Odlišují nás barvy a vzory, které jinde nenajdete a také kvalita materiálu a zpracování.

Důležitým faktem jsou také detaily, které pilujeme a testujeme právě s běžci a proto jako jediní máme v mikině průstřihy na sporttester, přilnavé kapuce k hlavě, materiály s rychlým odvodem a s rychlým prosycháním, dopracované střihy legín, které sednou a nikde netlačí a neotírají. Nedochází tak k zapaření pokožky.

Navržené běžcem pro všechny běžce

Běžecké oblečení NESSI je navržené běžcem pro všechny běžce.

Nessi nešije v Číně a dohlížejí na celý proces tvorby. Kvalita a funkčnost je pro Nessi na prvním místě. Máte rádi barvy a moderní funkční design sportovního oblečení? Je tu Nessi, kde soustředí i na nejmenší detaily.

Běžecké oblečení Nessi vám vydrží dlouho, krásně sedí a budete sním maximálně spokojeni.

 

Slevový kód Nessi: NESSI10

Slevový kód je na slevu 10% v obchodě www.nessisport.cz, kód zkopírujte a zadejte v košíku při Vašem nákupu. Platnost kupónu není neomezena, ale prodejce si vyhrazuje právo kdykoliv jeho platnost ukončit.

zdroj a foto: nessisport.cz

Běžecké oblečení nessi se slevou

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také