Výprodej Garmin Fenix 3

28. 11. 2017

Garmin se pomalu chystá na konec oblíbených Fenix 3, které plně nahradil, letos novinkovou řadou Fenix 5. Nyní, v předvánočním období, představil Garmin dalších várku akčních modelů v řadě Fénix 3.

Garmin nedávno uvedl speciální nabídku Fénix 3 a Fénix 3 HR s plánovacími mapami za 8 490 Kč, resp. za 9 990 Kč. Nyní přidává tyto modely bez mapy, které jsou o 500 Kč levnější – stojí 7 990 Kč, resp. 9 490 Kč. A navíc je tu ještě model Garmin Fenix3 HR Saphire s tvrdším sklem, které stojí 11 490 Kč.

Je to skvělá možnost získat nadupané sportovní hodinky za velmi výhodnou cenu.

Garmin Fenix 3 Gray

Chytré hodinky – LCD Chroma 218×218 1.2″, GPS/Glonass, Bluetooth, WiFi, ANT+, USB, Li-ion baterie, smart notifikace, multisportovní funkce, kompas, výškoměr, trénink, voděodolnost 10ATM, silikonový řemínek

Původní základní cena:

12 490 Kč

Akční cena:

7 990 Kč

Garmin Fenix 3 Silver Optic

Chytré hodinky – LCD Chroma 218×218 1.2″, GPS/Glonass, Bluetooth, WiFi, ANT+, USB, integrovaný snímač srdečního tepu, Li-ion baterie, smart notifikace, multisportovní funkce, kompas, výškoměr, trénink, voděodolnost 10ATM, silikonový řemínek

Původní základní cena:

13 590 Kč

Akční cena:

9 490 Kč

 

Garmin Fenix 3 Sapphire Gray Optic

Chytré hodinky – LCD Chroma 218×218 1.2″, safírové sklo, GPS/Glonass, Bluetooth, WiFi, ANT+, USB, integrovaný snímač srdečního tepu, Li-ion baterie, smart notifikace, multisportovní funkce, kompas, výškoměr, trénink, voděodolnost 10ATM, silikonový řemínek

Původní základní cena:

16 490 Kč

Akční cena:

13 690 Kč

Výdrž baterie u sporttesterů a sportovních hodinek

Projděte si přehled nejprodávanějších sporttesterů na české trhu a zjistěte, jaká je výdrž baterie u jednotlivhcý sportteterů. Přečtete si článek: Výdrž baterie sporttesterů

Garmin Fenix 3 – oblíbené sportovní hodinky

Proč jsou tak oblíbené? Jsou skutečně všestranně využitelné, mají dlouhou výdrž a odolnost a především přinesly mezi sportovní hodinky nový trend – díky jedinečnému vzhledu se dají nosit i mimo sport. Na ruce vypadají dobře i v kombinaci s košilí a sakem.

Chytré funkce, jako je zobrazení příchozích volání, sms, emailů a upozornění z připojeného smartphonu je v běžném životě navíc posouvají z role hodinek do pozice užitečného pomocníka.

Garmin fénix® 3 jsou zcela nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro velmi náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Jsou vybaveny pokročilými senzory, vysoce citlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™ anténou umístěnou kolem barevného Chroma displeje.

Výdrž baterie 6 až 7 týdnů v základním režimu, k dispozici je Bluetooth i Wi-fi. Displej v rozlišení 218 x 218, úhlopříčka 1,2” a rozměry 51 x 51 x 16. Jsou vodotěsné na 100 m / 10 atmosfér. Hodí se na běh, cyklistiku, plavání, outdoor, turistiku, fitness i lyžování. Zaujme funkce výškoměr, wi-fi, GPS, ale chybí vibrace. Hmotnost 85 g.

Zaujme vás výdrž, design, množství funkcí, různé typy aktivit, jsou vhodné nejen pro sport a Connect IQ. Mají složitější ovládání a displej není dotykový.

Hodinky Garmin Fenix 3 jsou nyní jedny z nejlépe vybavených sporttesterů na trhu s řadou vychytávek. V režimu smart vydrží neuvěřitelných až 7 týdnů a na rozdíl od běžných sporttesterů se ani nezhasínají, pokud nejsou v pohotovostním režimu.

Vhodné pro všechny možné typy sportů. Jako jedny z mála umožňují připojení přes wi-fi a odesílání dat i aktualizace softwaru bez připojení k PC. Při sportu lze využít defaultně nastavené tréninkové plány, nebo si nastavit vlastní. Lze měřit rychlost, tempo, srdeční aktivitu, vzdálenost, ale i běžné denní aktivity, jako počet kroků a spálené kalorie.

Lze si nastavit své cíle pro aktivity během dne. Vše můžete sledovat s funkcí Garmin Connect. Nemají dotykový displej a na ovládání si musíte chvíli zvykat. Pokročilé metody měření umožní měřit při plavání efektivitu plavání, hodnotu SWOLF. Barometr rozpozná aktivitu, jste li na lyžích či na vleku. Lze nastavit vzhled pomocí funkce Connect IQ. Sporttester Garmin Fenix 3 vyhrál cenu Produkt roku 2015 od Heureky.

Zdroj: Garmin.cz, Alza.cz

Poznámka: všechny uvedené ceny jsou z internetového obchodu Alza.cz ze dne 28.11.2017. Ceny se mohou kdykoliv změnit.

Garmin Fenix 3 Silver Performer

Chytré hodinky – LCD Chroma 218×218 1.2″, GPS/Glonass, Bluetooth, WiFi, ANT+, USB, Li-ion baterie, smart notifikace, multisportovní funkce, kompas, výškoměr, trénink, voděodolnost 10ATM, silikonový řemínek, externí hrudní pás

Původní základní cena:

13 990 Kč

Akční cena:

11 990 Kč

Garmin Fenix 3 Gray Sapphire Optic Performer

Chytré hodinky – LCD Chroma 218×218 1.2″, safírové sklo, GPS/Glonass, Bluetooth, WiFi, ANT+, USB, integrovaný snímač srdečního tepu, Li-ion baterie, smart notifikace, multisportovní funkce, kompas, výškoměr, trénink, voděodolnost 10ATM, silikonový řemínek, externí hrudní pás

Základní cena: 

16 539 Kč

 

 
Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také