Co je FusedTrack?

17. 12. 2018

FusedTrack  je nová funkce ve sportovních hodinkách Suunto 9. Jde o algoritmus, který pomáhá vyhodnocovat trasu běhu i při nižším intervalu sledování pomocí GPS. Údaje si bere z pohybových senzorů jako je akcelerometr, gyroskop a kompas.

Díky nižšímu intervalu sledování trasy pomocí GPS dochází k výrazné úspoře energie baterie hodinek.

FusedTrack společně s funkcí Battery management prodloužily výdrž baterie u sportovních hodinek Suunto 9 až na 120 hodin při zapnutém GPS.

Jak konkrétně funguje funkce FusedTrack je názorně vidět ve videu:

FusedTrack se aktivuje automaticky při běhu, když využíváte mód baterie Ultra nebo Endurance a sledování podle GPS je v nižších intervalech 1 minuta nebo 2 minuty. FusedTrack zkombinuje údaje s GPS a pohybových senzorů. Algoritmus vše přepočítá a velmi zpřesní záznam trasy a zároveň ušetří energii v baterii hodinek a prodlouží jejich výdrž.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Co je trail running 

Co je trail running 

Trailrunning Definice trailrunningu je velmi jednoduchá: běh po nezpevněných cestách a stezkách.   Trail run lze provozovat takřka všude, jde jen o to, se dostat ze silnic a...

Aplikace Strava

Aplikace Strava

Strava app. Strava je sportovní aplikace ke sledování a zaznamenání výkonů, především z běhaní, cyklisty a dalších sportů pomocí GPS.  Umožňuje přímé nahrávání do aplikace v...