On Running & Roger Federer

4. 12. 2019

Švýcarská značka běžeckých bot ON získala nového investora a ambasadora v osobě tenisty Rogera Federera.

Tenistu Rogera Federera většina zná jako jednu z největších legend tenisové historie. Roger je i ve svých 38 letech stále aktivní a dál sbírá tenisová vítězství, na kontě má dvacet granslamovových titulů a stále nekončí. Jeho velkým cílem jsou Olympijské hry v Tokiu 2020.

Věk se nedá zastavit a asi i Roger přemýšlí, co po tenisové kariéře dál. Roger Federer je znám svou velkou profesionalitou v přístupu k tenisu i věcem okolo. Zkrátka ve všem perfektní. Proto ani moc nepřekvapí, že i své mimo tenisové aktivity spojuje s těmi, kteří jsou na špici ve svých oborech. Do toho skvěle zapadá jeho nejnovější počin.

Roger Federer se stal investorem a členem týmu švýcarské firmy On ( On Running ). Nejde o sponzorství, ale o podnikatelský vstup Federera do firmy, ale nejen o to.

„Roger Federer vstupuje do On ne kvůli sponzorství, ale kvůli podnikání. Je tu, aby nám pomohl utvářet budoucnost sportu. Stává se blízkým partnerem našich zakladatelů a týmu On, “ říkají lidé z On. „Federer se stal investorem a zároveň přispívajícím produktovým designérem a zástupcem značky.

Značka On a jejich boty se jejich unikátním systémem dutých tlumivých „obláčků“ dobývá svět. Chtějí stále výš a výš a to nejen v prodejích, ale zejména inovacích, designu a funkčnosti. Spojení s RF je dalším logickým krokem.

Federer se již zapojil přímo do vývoje nových bot. První produkty a nová kolekce, ve kterých má prsty také RF, mají být uvedeny na trh na jaře 2020.

p

On Running

Značka On Running pochází ze Švýcarska, založili ji v roce 2010 tři sportovci Caspar Coppetti, Olivier Bernhard a David Allemann . Aktuálně mají obchodní zastoupení již 50 státech světa.

Se známých českých běžců můžete v botách On potkat při tréninku Radka Brunnera, Marcelu Joglovou nebo triatletku Petru Kuříkovou.

Jejich obliba roste, i přes vyšší cenu, také mezi běžci a hobby běžci v ČR. Obuv značky On Running disponuje příznačnou švýcarskou kvalitou, precizním provedením a mimořádně atraktivním designem. A navíc přidává skvělou funkčnost a jedinečnost jejich systému „cloud“ – systém dutých tlumivých „obláčků“, které propůjčují podešvi měkkost i svižný odpich. 

Zároveň se rozšiřuje i jejich sortiment v oblečení a doplňcích pro sportovce. Můžeme se jen těšit na to, co vše přinese spolupráce On a Rogera Federera.

zdroje:

https://www.on-running.com/en-ch/about

https://cs.wikipedia.org/wiki/Roger_Federer

https://www.on-running.com/en-cz/articles/welcome-to-on-roger-federer-refresh

https://www.nytimes.com/2019/11/23/style/roger-federer-on-running-sneaker-deal.html

Ukázky ze sortimentu běžeckých bot On Running

Běžecká obuv On Running Cloud 

Běžecká obuv On Running Cloud X

Běžecká obuv On Running Cloudflyer

Běžecká obuv On Running Cloudflyer Waterproof

Trailové boty On Running Cloudventure 

Trailové boty On Running Cloudventure Peak

Běžecká obuv On Running Cloudflash

Kde koupit běžecké boty On Running?

Síť prodejců se stále rozrůstá, některé najdete na přehledu u disributora bot na webu sorrygravity.cz/#kde-nas-najdete

Sortiment běžeckých bot, oblečení a doplňků pod značkou On najdete v běžěcké speciálce Top4Running.cz, pokud máte rádi větší sportovní řetezce, tak vaši poptávku po botách s unikátním systémem dutých tlumivých „obláčků“ uspokojí Sportisimo.cz

 

Přemýšlíte, kde kupovat běžecké boty? Projděte si našeho průvodce po běžeckých speciálkách. Vše najdete v článku: 

11 nejznámějších běžeckých speciálek

Running vlog: 250 Český ráj

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také