Polar

11. 11. 2018

Polar, značka sporttesterů, sportovních hodinek, cyklocomputerů a navigací. Patří ke třem hlavním značkám a lídrům celosvětového trhu sportovních hodinek a sporttesterů.

Polar Electro – finská nadnárodní firma se zastoupením ve více jak 80 státech světa.  Byla založena v roce 1977 ve finském městě Kempele.

web: www.polar.com , český web: www.polar.com/cs

Top produkty Polar

Sporttester y a sportovní hodinky Polar se jsou mezi sportovci velmi oblíbené. Vyznačují se velkou funkčností, jednoduchým ovládáním a dobrou výdrží. Aktuálně ( zima 2019 ) patří k hlavním top produktům Polar tyto modely:Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Co je trail running 

Co je trail running 

Trailrunning Definice trailrunningu je velmi jednoduchá: běh po nezpevněných cestách a stezkách.   Trail run lze provozovat takřka všude, jde jen o to, se dostat ze silnic a...

Aplikace Strava

Aplikace Strava

Strava app. Strava je sportovní aplikace ke sledování a zaznamenání výkonů, především z běhaní, cyklisty a dalších sportů pomocí GPS.  Umožňuje přímé nahrávání do aplikace v...