Jak začít cvičit a nikdy nepřestat

3. 11. 2017

Snad každý z nás pocítí alespoň jednou za čas nutkání změnit svůj životní styl. Začít cvičit, jíst zdravěji, pravidelně běhat, prostě se sebou „něco“ udělat. Zázračné diety, pilulky, nebo dokonce chirurgické zákroky – vše je dostupné, ale my všichni moc dobře víme, že jediné, co doopravdy funguje, je trvalá změna.

Zásadní změna životního stylu ovšem není nic snadného. Koupíme si permanentku do fitka, nový outfit na cvičení, nasadíme drsnou dietu a už vidíme jak letos na plavečáku všem spadne brada… Jenže za 14 dní vzdycháme u mísy smažených křidýlek nad nevychozenou permanentkou do posilovny a máme pocit, že tohle nikdy nezvládneme. Správnou cestu známe, ale prostě se na ní nedokážeme dlouhodobě udržet. Znáte to?

Bohužel s každým takovým nevydařeným pokusem klesá nejen naše sebevědomí, ale i chuť zkusit to znovu. Jak tedy začít a už nikdy nepřestat? V následujícím videu vám fitness trenér Tomáš Jehlička poradí, jak rozjet vlak, který už nikdy nikdo nezastaví.

Tomáš Jehlička je fitness trenér, motivátor a tvůrce programu Výzva 21 dní, který se komplexním způsobem zabývá tréninkem, jídelníčkem a motivací. V rámci tohoto programu vám každý den na email dorazí video se cvičebním tréninkem, pokyny ohledně změn v jídelníčku, výživy a životního stylu. Program již vyzkoušelo 205 502 klientů a mnozí z nich mluví o Výzvě jako věci, která jim změnila život.

Vyzkoušejte program Výzva 21 dní zdarma. Stačí se přihlásit >>zde << a už jen čekat na první email od vašeho nového osobního trenéra Tomáše.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Výzva 47

Výzva 47

Vítám tě ve speciální listopadové Výzvě 47. Jsem rád, že se chceš zapojit. Je to vše velmi jednoduché: 4 cviky po 47 opakování každý den po celý listopad. Pro ty, kterým to...