10 instagramových hvězd – běh a fitness

17. 7. 2018
Sociální sítě vládnou světu, přinejmenším světu zábavy a volného času. Sdílíme, lajkujeme, komentujeme. Chlubíme se nebo hledáme inspiraci. Mezi sportovci hraje prim Instagram a Facebook.

Dnes se zaměřím na Instagram. Představím vám své hvězdy sportovního instagramového nebe. Zaměřeno na běh a fitness. Mám rád trail, tedy běh v přírodě a po horách, rád si dobře najím nebo si protáhnu tělo při cvičení. Z to plyne i můj výběr.

Zde je má instagramová inspirace.
10 instagramových hvězd

Jde o můj výběr, není to žádný převzatý žebříček, nesleduji žádné žebříčky návštěvnosti. Sportovci z Čech i ze světa. Jde jen o motivaci, krásu přírody, těla a duše. Věřím, že přinese motivaci i vám.

Kilian Jornet

Aktuálně jeden nejúspěšnějších ultra trailových běžců současnosti, skyrunner, lezec po skalách, alpinista a skiaplinista. Velká ikona současného sportu. Na Instagramu ho sleduje přes 570 tis. fanoušků.

instagram.com/kilianjornet

Just down from up there. I really love this midnight sun!

Příspěvek sdílený Kilian Jornet (@kilianjornet),

Tommy Rivs

Úspěšný a oblíbený americký trailový běžec, trenér a vousáč. Mrkněte se, jak se běhá po horách v Americe. ( 81 tis. sledujících )

instagram.com/tommy_rivs

Eva Havelková

Fitness hvězda českého internetu. Závodnice IFBB Bikini PRO. Fitness trenérka a nutriční výživová poradkyně ( téměř 90 tis. sledujících )

instagram.com/fitnessevisek

Salty hair, I don’t care 🤗 #Paradise #Maldives 🌴🦈🇲🇻❤

Příspěvek sdílený Eva Havelkova (@fitnessevisek),

Fit & Fabulous

Instagram úspěšné blogerky Andy, která miluje jógu, běh a cvičení. Má ráda dobrou kávu a prý se stále usmívá. Vyzkoušejte s Andy jógu ve Stromovce. Andy již sleduje přes deset tisíc fanoušků.

instagram.com/andy.fitfab

Joe Wicks

Food & fitness. Jídlo a cvičení, zdravý životní styl, proměna postavy, recepty. to vše v podání The Body Coach. O jeho oblíbenosti hovoří jasně 2,1 miliónu sledujících.

instagram.com/thebodycoach

To jsou mé hvězdy Instagramu pro sport ( běh a fitness ). Každý den přibývají nové a nové příspěvky. Hledám další inspirativní sportovce ve všech zákoutí Instagramu. Zde je ještě pár mých tipů:

Nejde pokračovat do nekonečna, inspirace je mnoho. Instagram používají z našich běžců například Radek Brunner nebo Ondřej Fejfar,  běžecký guru Miloš Škorpil, populární a výstřední trenér Jakub Bína a další.

Určitě se také podívejte na světové hvězdy, pěkný instagram má francouský ultra běžec D’haene Francois nebo hvězdný Mo Farah.

I já sám jsem několik fotek na Instagram přidal … 
Running vlog: 250 Český ráj

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Pokoř Everest na Lovoši

Pokoř Everest na Lovoši

Dostal jsem tip na jednu skvělou běžeckou akci a rád sdílím dál info o této akci. Pořádá ji můj běžecký kamarád Jakub Chalupný. Jde o České středohoří a běhání do kopce, plete se...