Cvičením k budování správných návyků a pevné vůle

3. 11. 2017

JAK POSUNOUT SVŮJ ŽIVOT NA DALŠÍ LEVEL

Budování správných návyků a pevné vůle je běh na dlouhou trať. Nejedná se pouze o nárazové změny, které uděláme proto, aby náš život byl lepší, ale o osvojení si návyků a základních principů, které dlouhodobě obohatí náš život.

Čeho chcete v životě dosáhnout? Umíte si vůbec stanovit váš cíl nebo už předem skládáte karty, protože nemáte dostatečně pevnou vůli? Nemáte na to, abyste každé ráno cvičili nebo na to, abyste se naučili cizí jazyk, a smíříte se raději s tím, že nikdy nebudete mít postavu svých snů a že se nedomluvíte dál než na Šumavě?

S pevnou vůlí se nerodíme. Pevnou vůli trénujeme po celý náš život. Pokud chceme něčeho dosáhnout, je základem si stanovit náš cíl a udělat první krok. Svoji vůli můžeme testovat až poté. Budeme k tomu mít příležitost každý den.

Tvůrce programu Výzva 21 dní Tomáš Jehlička v následujícím videu popisuje, jak můžete principy jeho fitness programu aplikovat na jakoukoli sféru vašeho života a tím se posunout na další level. Jeho program není pouze o cvičení. Jedná se o komplexní program pro budování zdravých návyků, trenažér vaší vůle a motivační balíček v jednom.

Říkáte si, že cvičení není úplně to pravé, co v životě potřebujete? A myslíte si, že je náhoda, že všichni veleúspěšní světoví byznysmeni začínají svůj den tím, že cvičí? Péče o naše tělo je základ, a pokud se nedokážeme postarat o něj, tak co jiného chceme v životě dokázat?

|

Vladimír (27 let, celkový úbytek na váze 30 kg)

“ Úplně největší pecka jsou ty emaily. To, že každý den přijde email a já se mám na co těšit. A to, že je to komplexní průvodce.  Není to jen video, kde vám řeknou, že máte udělat sto kliků, ale je to souhrn motivačních videí, vedení, tréninků a rad ohledně jídelníčku a životního stylu. „

VÝZVA 21 DNÍ – CVIČENÍ DOMA BEZ VÝMLUV!

Program Výzva 21 dní není jen obyčejné „cvičení na internetu“.

Je to komplexní program pro přeměnu postavy a životního stylu.

V rámci programu vám každý den na email dorazí 1 video s 1 úkolem. Tím úkolem je posilovací nebo kondiční trénink, motivace a práce na psychice nebo pokyny ohledně změn v jídelníčku a výživě. Častou otázkou účastníků je jídelníček. Tomu se ve Výzvě věnujeme stylem „jídlo po jídle“, tzn žádná nalévačka a změna všeho ze dne na den.

Nedočkáte se ani předepsaného jídelníčku, který budete slepě dodržovat. Ve Výzvě na to jdeme jinak – v prvních 21 dnech probíráme každé jídlo samostatně a učíme lidi, aby pochopili, jak tělo funguje, co je obecně dobré a co ne. Samozřejmostí je celá řada konkrétních receptů, které slouží jako doporučení a ukázání té správné cesty.

|

Lenka (37 let, - 9 cm v pase)

Je super, že každý den jste s trenérem v kontaktu. Každý den musíte splnit nějaký úkol. Pokud něco nevíte, tak vám poradí jak s jídelníčkem, tak s určitými cviky formou diskuze nebo přes e-mail. Měla jsem a mám nad sebou ten bič, který jsem potřebovala. Vím, že to každý den musím splnit, jinak se cítím nesvá.

Program Výzva 21 dní již vyzkoušelo 205 502 klientů a mnozí z nich mluví o Výzvě jako o věci, která jim změnila život. Pokud jste připraveni na životní změnu, klikněte zde >>zde << a posuňte s Tomášovou pomocí svůj život na další level.

Revoluční fitness

Výzva 21 dní je revoluční fitness program, který vám po vedením trenéra Tomáše Jehličky umožní pravidelně cvičit v klidu domova.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Pokoř Everest na Lovoši

Pokoř Everest na Lovoši

Dostal jsem tip na jednu skvělou běžeckou akci a rád sdílím dál info o této akci. Pořádá ji můj běžecký kamarád Jakub Chalupný. Jde o České středohoří a běhání do kopce, plete se...