Jak v sobě najít zdroj potřebné síly a odhodlání

3. 11. 2017

NEÚSPĚCH JE JEN V NAŠÍ HLAVĚ

Co myslíte, z jakého důvodu lidé nejčastěji selhávají? A co je to vlastně neúspěch, existuje vůbec? Představte si například, že celý život bojujete s lehkou nadváhou, sníte o perfektní postavě, uděláte první krok a začnete cvičit. Po třech týdnech stoupnete na váhu a zjistíte, že máte konečně dvě kila dole, změříte si obvod v pase a rozplýváte se nad úbytkem 3 centimetrů. Jaké jsou vaše pocity? Jaká je reakce vašich nejbližších a vašeho okolí? Dočkáte se nejspíše pochvaly, povzbuzení k další akci nebo dokonce obdivu. Ano, takhle vypadá úspěch. Už totiž nestojíte před svým snem, jako před vzdálenou vidinou. Už jej pomalu a jistě naplňujete…žijete!

A teď vám řeknu, jak lehce můžeme tento výsledek přehodnotit na neúspěch. Zkuste si do stejného příběhu dosadit jednoduché slovo „jen“: Zhubl jsem jen 2 kila, jen 3 cm v pase. Očekávání, že výsledky budou lepší, mohou v jednom okamžiku obrátit celou situaci naruby. A přestože jsme na dobré cestě, přijde zklamání a demotivace pokračovat dál. Proč? Stejný člověk, stejný příběh, stejný výsledek, ale jiný postoj! To, jak svůj život prožíváme, je totiž zrcadlem našeho postoje.

Už vidíte, jak tenká hranice může být mezi úspěchem a neúspěchem? Víte, v čem je zásadní rozdíl? Neúspěch existuje pouze v naší hlavě a pouze my rozhodujeme o tom, zda se nám daří, nebo ne.

A co když vám v odhodlání jít si za svým snem brání strach? Strach, že to nezvládnete, že neuspějete, že svého snu nikdy nedosáhnete. Dnes vám Tomáš Jehlička ( autor revolučního fitness programu Výzva 21 dní ) ve svém videu Co když to nevyjde? prozradí, jak v sobě najít zdroj potřebné síly a odhodlání k tomu, abyste překonali i tu nejtěžší bariéru, která dokáže pohřbít vaše sny. Strach z neúspěchu.

Sníte o perfektní postavě? Chcete změnit svůj životní styl? Vyzkoušejte program Výzva 21 dní zdarma a odstartujte svoji životní jízdu, která nezná překážky!

VSTUP ZDARMA! NEMÁŠ CO ZTRATIT, MŮŽEŠ JEN ZÍSKAT!

Výzva 21 dní je revoluční fitness program, který vám po vedením trenéra Tomáše Jehličky umožní pravidelně cvičit v klidu domova.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Pokoř Everest na Lovoši

Pokoř Everest na Lovoši

Dostal jsem tip na jednu skvělou běžeckou akci a rád sdílím dál info o této akci. Pořádá ji můj běžecký kamarád Jakub Chalupný. Jde o České středohoří a běhání do kopce, plete se...