Salomon – Run on Emotion, soutěž o hodinky Suunto 7

2. 6. 2020

Jeden z lídrů trhu sportovních běžeckých bot pro trailové běhání Salomon, vyhlásil na červen skvělou soutěž o sportovní hodinky Suunto 7.

Zakupte si v období od 1. do 30. 6. 2020 v jedné z prodejen, které se zapojily do této soutěže ( například Top4Running, SportObchod.cz, Sportisimo, další najdete na konci článku ), pár běžecké obuvi Salomon a vyhrajte každý den Suunto 7 v hodnotě 12 590 Kč!

p

Salomon

Značka Salomon byla založena v roce 1947 ve Francii, ve  městě Annency (kde sídlí dodnes), na okraji Savojských Alp.Od roku 2005 je společnost součástí skupiny Amersports, která mimo jiné také značky Atomic, Wilson, Suunto.

V součastnosti patří k světovým lídrům vybavení pro lyžování, běh a turistiku v přírodě a na horách.

Pravidla soutěže

Pravidla soutěže jsou vcelku jednoduchá:

  1. Zakupte si v období od 1. do 30. 6. 2020 v jedné z našich prodejen, které se zapojily do této soutěže, pár běžecké obuvi Salomon
  2. Vyplňte soutěžní formulář a naskenujte účtenku / potvrzení nákupu – salomonsoutez.cz
  3. Odpovězte na otázku: „Běh, proč jej tolik milujeme?“
  4. Uschovejte si visačky s EAN kódem připevněné k výrobku (budete je potřebovat při převzetí ceny) a počkejte na výsledky soutěže.

Obchody zapojené do soutěže

O co se hraje

Suunto 7 jsou skvělé chytré sportovní hodinky, které kombinují všestranné sportovní zkušenosti společnosti Suunto s užitečnými, inteligentními a praktickými funkcemi Wear OS.

Tyto hodinky jsem představil v článku: Nové sportovní hodinky Suunto 7

Soutěž pořádá: Amer Sports Czech Republic, s. r. o.

Zdroj: salomonsoutez.cz

 

Naše tipy

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Pokoř Everest na Lovoši

Pokoř Everest na Lovoši

Dostal jsem tip na jednu skvělou běžeckou akci a rád sdílím dál info o této akci. Pořádá ji můj běžecký kamarád Jakub Chalupný. Jde o České středohoří a běhání do kopce, plete se...