SuperHalfs, nová výzva, nový evropský půlmaratonský projekt

18. 9. 2019

Lisabon, Praha, Kodaň, Cardiff a Valencie. Pět nádherných evropských měst, pět sportovních akcí. Pět nejprestižnějších půlmaratonů v Evropě se rozhodlo uspořádat běžecký projekt SuperHalfs.

SuperHalfs

V jednu sérii závodů se spojily akce, které si zakládají na kvalitě, popularitě, tradici, krásné oblasti a pozitivnímu přístupu k životnímu prostředí.

Účastníci SuperHalfs se proběhnou historickými centry na rekordně rychlých tratích. Všech pět závodů je oceněno prestižní známkou kvality IAAF (World Athletics) a tři z nich hostily IAAF mistrovství světa na této půlmaratonské vzdálenosti.

Přijmi výzvu

SuperHalfs láká: Přijmi výzvu, zaběhni všech pět půlmaratonů během tří let a buď SuperRunner.

  • rovné a rychlé tratě, které jsou ideální pro rekordy
  • SuperPassport pro všechny účastníky
  • speciální merchandising
  • SuperMedal pro ty, kteří sérii dokončí

Na závodni čeká speciální péče pořadatelů, včetně garantované registrace a speciálních startovních čísel. Dále se můžete těšit na originální merchandising, virtuální pas SuperBěžce a SuperMedaile.

Jak se zapojit

Každý účastník výzvy SuperHalfs má 36 měsíců na to, aby zkompletoval celou pětici SuperHalf série a stal se z něj po zásluze SuperBěžec.

Začít je velmi jednoduché. Stačí se pouze zaregistrovat na závody SuperHalfs 2020 a můžete tak začít svoji unikátní cestu za označením SuperBěžec.

Po absolvování prvního z pěti závodů obdrží účastník SuperPas a po každém následujícím závodu dostane speciální elektronické razítko do virtuálního dokumentu jako potvrzení, že úspěšně absolvoval další závod série.

Termíny půlmaratonů SuperHalfs v roce 2020

22.3.2020 Lisabon

28.3.2020 Praha

13.9.2020 Kodaň

4.10.2020 Cardiff

25.10.2020 Valencia

Revoluční série závodu přinese všem účastníkům unikátní příležitost, projet Evropu, poznat nová místa, prožít vlastní běžecké dobrodružství a možnost být odměněn za svoje úsilí zajímavými benefity.

Komplertní info a zdroj: www.runczech.com, www.superhalfs.com

 

Running vlog: 250 Český ráj

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Pokoř Everest na Lovoši

Pokoř Everest na Lovoši

Dostal jsem tip na jednu skvělou běžeckou akci a rád sdílím dál info o této akci. Pořádá ji můj běžecký kamarád Jakub Chalupný. Jde o České středohoří a běhání do kopce, plete se...