Zúčtování: duben 2024

8. 5. 2024
Jak byl březen náročný, tak duben si dělal ambice, a to hned od začátku měsíce, že březen ve všem předstihne. Neskutečný blázinec, hlavně v pracovním životě. Neodběhal jsem vše, co jsem chtěl a jak jsem chtěl, ale. Ano, je tu ale. Ale přesto vše se zadařilo pár věcí podniknout, dal jsem i závod, a to úspěšný závod.

Maloskalský půlmaraton

Rovinatá trasa podle Jizery z Malé Skály do Turnova a zpět. Silnice. Téměř jako vždy jsem se rozhodl až na poslední chvilku, že pojedu. A tak jsem jel a bylo z toho krásné sobotní odpoledne. Počasí se vydařilo, se ženou jsme si udělali malý výlet na skály nad Malou Skálou, na Vranov – Pantheon. A v pět jsem byl připraven na startu.

Start, běžím, co dá. Nechal jsem se strhnout. Původně jsem plánoval to mít jako trénink – dlouhé tempo. Cíl vzal rychle za své. Funím si po cyklostezce, až se keckami práší. Překvapivě to jde dobře, tak držím. Překvapivě, až ne menší krizičku okolo patnáctého kilometru to držím až do cíle. Je z toho nečekaný osobák na půlmaraton.

Neodpočinutý, bez pořádného tréninku, který by měl v sobě alespoň rychlejších věcí, bez ambicí. Bylo to bez stresu, bez očekávání. O to více mi to, nejen ten čas, ale celé odpoledne, výlet se ženou, potkání mnoho kamarádů a známých, udělalo obrovskou radost a dost mě to vnitřně nabilo.

Co se v dubnu povedlo

Krom toho půlmaratonu bych z března ještě vyzdvihl skvělý výběh po Jizerských horách s Andy a Petrem a „soustředění“ s týmem Ultra Trail Runners v Krušných horách, kde nám to navíc zpestřily přívaly sněhu.

Co nového na blogu a youtube kanálu 

Blog jsem zanedbával, zkrátka ten čas nebyl, ale blízká se na lepší časy. Plány jsou, teď jen vybrat priority a pořádně to zde na blogu spolu s videem rozjet.

Na youtube jsem publikoval tři videa. Krátkou recenzi na běžecké boty La Sportiva Akasha II, vlog z běhu po Jizerkách a delší běžecký vlog z Příhrazských skal.

Toto video jsem dlouho v plánu, bylo první video, který mělo nějaký cíl a částečný plán, co nafilmovat a jak. Mám z něho velkou radost, myslím, že se povedlo:

Moc díky za sledování. Koukněte na videa. Užívejte si a v květnu se někde potkáme na stezce. Ahoj.

Knihy o sportu, naše tipy:

Výživa | Zdraví | Životopisy | Fitness | Běhání | Jóga

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: březen 2024

Zúčtování: březen 2024

Takhle zaneprázdněn jsem snad ještě nikdy nebyl . Přes všechnu tu práci nemám skoro čas na své koníčky, na svůj blog. Je devátého a já teprve teď píšu Zúčtování. S tím mne napadá...