Video a fotogalerie

Ještěd 24, Summer

Video

Ještěd 24

Video vlog ze závodu Ještěd 24, dvaceti čtyř hodin běhání po krásném kopci s ikonockou stavbou. Byl to parádní závod a víkend.

Ještěd

Ještěd (1012 m n. m.) je na severu Česka, jihozápadně od Liberce, nejvyšší vrchol Ještědsko-kozákovského hřbetu. Na vrcholu se nachází známý televizní vysílač v technicistním architektonickém stylu; v dolní části vysílače je umístěn hotel a restaurace. Nový hotel a vysílač ve tvaru rotačního hyperboloidu byl slavnostně otevřen 21. září 1973. Více info zde.

Summer edition

Ještěd 24

Závod Ještěd 24, je dvaceti čtyř hodinový závod. Startuje se v sobotu ve 12,00 a konec je v neděli ve 12,00. Cílem je proběhnout co nejvíce krát daný okruh v okolí Ještědu. Jeden okruh měří 10,5 km a má převýšení cca 600 metrů.

Závodí se mnoha katagoriích: Jednotlivci, dvojice nebo týmy, kteří to běží štafetově. Start a cíl je v depu u skokanských můstků, kde je také občerstvovací zóna a další zázemí.

Ještěd 24

Fotogalerie I.

Report

Ještěd 24

Report ze závodu najdete v samostatném článku zde na blogu. Přečtěte si jak vše probíhalo, jaké byly časy jednotlivých kol nebo kdo mi fandil a komu fandil já.

Článek je tady >> Report: Ještěd 24 Summer 2023

UltraFunGirls

Ještěd 24

Tahle parta kamarádek dokázala rozzářit celou víkendovou běžeckou party na Ještědu. K tomu, že všechny výborně běhaly ( Ultrafungirls byly v týmech třetí a v solo ženách skončila Veronika také na třetím místě) se dokázaly výborně bavit a celý závod mě podporovaly a fandily.

Ještěd 24

Fotogalerie III.

Video

Ještěd 24

Video vlog teamu Ultrafungirls ze závodu Ještěd 24, dvaceti čtyř hodin běhání po krásném kopci s ikonockou stavbou. Byl to parádní závod a víkend, který holky okořenily třetím místem.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Zúčtování: červen 2024

Čísla, čísla, čísla, samá čísla. Když si prohlížím letní výkony běžců, co sleduji, jsou to skvělá čísla. Věřím, že zatím každým tím číslem, nacházejí i zážitky. Já to tak mám,...