Udělej si rozhovor: 2 × 10 otázek pro tebe

17. 9. 2021

Mám rád rozhovory. Rád je čtu, rád je poslouchám v podcastech. Sám jsem zde na blogu Sportigo.cz pár rozhovorů publikoval a další bych rád přidal.

Stále jsem přemýšlel. Jak zapojit více běžců? Jak s nimi udělat rozhovor a předat dál jejich běžecký příběh? Nakonec nejjednodušší variantou bylo vytvořit něco jako rozhovorový formulář a každý si může udělat svůj rozhovor.

Staň se i ty součástí tohoto projektu. Sdílej tvůj běžecký příběh a běžecké zážitky dál, inspiruj ostatní.

Jak to bude vypadat v reálu? Mrkni sem > vzorový rozhovor, zde je vzorový rozhovor projektu 2 × 10 otázek pro tebe.
2 × 10 otázek pro tebe

Stačí vyplnit a odeslat

Díky, pokud jsi vyplnil a odeslal. Rád publikuji tvůj rozhovor o běhání, tvůj běžecký příběh.

Otázky rozhovoru si také můžeš stáhnout jako pdf soubor nebo soubor word a vyplnit vše v klidu, až budeš chtít. Vše pak pošli na můj e-mail michal@sportigo.cz.

Pokud chceš svůj rozhovor publikovat, pošli k němu, prosím, nějaké tvé běžecké fotky ( 3-5 ks ), abych je mohl přidat k rozhovoru. Fotky pošli na e-mail: michal@sportigo.cz
Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Pokoř Everest na Lovoši

Pokoř Everest na Lovoši

Dostal jsem tip na jednu skvělou běžeckou akci a rád sdílím dál info o této akci. Pořádá ji můj běžecký kamarád Jakub Chalupný. Jde o České středohoří a běhání do kopce, plete se...