Vlog: Trailrunning po jarních Jizerkách

28. 4. 2023

Jarní počasí letos trochu stávkuje a jen tak, sem tam, vykoukne, ale předposlední dubnovou sobotu se jaro o slovo přihlásilo celkem hlasitě. Teploty se šplhaly v nížinách ke dvacítce a obloha se zbarvila do azutova. jasný signál: Je čas vyrazit si zaběhat na hory.

Vyhrály Jizerské hory, Krkonoše si ještě musí počkat. Ráno sedám do auta, po cestě vyzvedávám katku, která se na sobotní běh vydala se mnou a hurá do Hejnic.

Jak se výběh povedl? Koukněte na video, na běžecký vlog:

 

Video

Byl to skvělý běžecký výlet a dobrý trénink do dalších běhů a závodů. Katka se chystá na Zlatou stezku, tak věřím, že sobotní třícka v Jizerkách byla pro ni dobrým tréninkem.

Trasa

Jako inspirace pro trasu mi sloužila trasa ultra výzvy Zubatá. Trochu jsme kopírovali její první zub. Navíc nejsem v těchto končinách Jizerských hor a ani to není poprvé, co se Zubatou inspiruji. Koukněte na článek: https://www.sportigo.cz/prvni-zub-zubate/, kde jsou další podrobnosti.

Zde je trasa a odkaz na trasu na mapy.cz

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: duben 2024

Zúčtování: duben 2024

Jak byl březen náročný, tak duben si dělal ambice, a to hned od začátku měsíce, že březen ve všem předstihne. Neskutečný blázinec, hlavně v pracovním životě. Neodběhal jsem vše,...

Zúčtování: březen 2024

Zúčtování: březen 2024

Takhle zaneprázdněn jsem snad ještě nikdy nebyl . Přes všechnu tu práci nemám skoro čas na své koníčky, na svůj blog. Je devátého a já teprve teď píšu Zúčtování. S tím mne napadá...