Zůčtování: Listopad 2023

3. 12. 2023

Co bych k tomu listopadu napsal? Byl to takový zvláštní měsíc. Jednak je to měsíc, kdy si pravidelně rok, co rok, už poměrně dlouho :-), připomínám datum svého narození a letos k tomu přibyla také nová práce.

Od prvního listopadového dne se mi kvůli tomu úplně změnil časový režim dne a to tak, že jsem se celý měsíc „hledal“. Tedy, abych byl přesný, hledal jsem, jak si nově zorganizovat čas. A přiznávám, že se mi to zatím moc nepovedlo a částečně za to mohou i nadcházející Vánoce, kvůli kterým se postupně dost násobí objem práce a její časová náročnost.

Trochu to odneslo běhání a blog sportigo.cz, tak se pojďme ve zkratce podívat, jaký byl ten listopad.

 Listopadové statistiky

Celkové statistiky za listopad jsou:
Vzdálenost celkem: 289,5 km
Čas měřených aktivit, včetně cvičení: 43 h
Nastoupané metry: 4969 m

Z toho je

Běh
• 289,50 km
• 4969 m+

Oproti ostatním měsícům trochu pokles v kilometrech a výškových metrech, navíc nebyl čas a síla. Mírný pokles asi moc nevadí, ale v tom běhu nebylo moc kvality, jak se říká, vlastně šlo jen o odběhané kilometry bez nějakého plánu nebo cíle, jen čas na nohou. Přesto se něco povedlo (viz níže) a každý kilometr se počítá a nohy ho si pamatují.

Doufám, že až opadne předvánoční shon, že se mi podaří od ledna najet na nějaký režim a přidávat pravidelně nějakou kvalitu.

Otužování

V listopad je na otužování ideální. Teploty postupně klesají. Tělo a hlava si na to postupně zvykají. #otuzsud je tak pravidelně v mém ranním zájmu. Rád bych to udržel na frekvenci 3krát až 4krát za týden.

 Výzva 49

Už je to taková moje tradice, že si na listopad vymyslím každý rok nějakou osobní challenge. Letos to byla challenge49.

Každý den jsem dělal 49 kliků, 49 dřepů a 49 cviků na břicho (sedy lehy, sklapovačky apod.). Za měsíc to dalo pěknou sumičku cviků a musím říct, že na těle je to pravidelné cvičení znát.

 


 

 

Co se v listopadu povedlo

Když to v týdnu moc nešlo, tak víkendy se povedly.

Kokořínsko. S Luckou a Davidem okolo Jičína nebo Katkou na prvním sněhu.

 

   

 

 

Novinky na blogu

V listopadu jsem na blog přidal jen jeden článek. Slabota, já vím a omlouvám se.

  • Sníh a led. Už máte nesmeky?

 

Plus jsem přidal dvě trasy, což byly takové dva, řekněme nástřely nebo zkoušky nového projektu, kterému bych se od nového roku zde na blogu věnoval.

Těch věcí, o které bych rád obohatil tento svůj blog a také video kanál na youtube je více, teď jen najít čas. Chuť a nápady jsou.

Na youtube jsem přidal tyto video z běhu Kokořínskem, plus nějaké shorty:

 

Ahoj, mějte se fajn, užívejte si předvánoční čas.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: únor 2024

Zúčtování: únor 2024

Nejkratší měsíc v roce, i když letos jeden den přidal, je za námi. Letí to, co říkáte? Jak jste se měli? Ať již jste drželi #suchyunor bez kapky alkoholu nebo #tvrdyunor, kdy se...

Zúčtování: leden 2024

Zúčtování: leden 2024

I když má ledem plnou porci dní, třicet jedna, přijde mi, že uběhl velmi rychle. Rozběhl se za zvuků výbuchů a světelných efektů nesmyslných silvestrovských ohňostrojů, plynul a...