Zúčtování: Září 2023

1. 10. 2023

Trochu plánovaně jsem to září víceméně proflákal, přesto jsem byl na dvou závodech, z nich jeden byl vrcholem sezony, a stihl dva skupinové běhy s kamarády, k tomu bylo i nějaké to regenerační plavání v biotopu. Září bylo nádherné, nešlo to prostě jen proležet.

Pojďme na to, nejdříve koukneme na statistiky.

Zářijové statistiky

Celkové statistiky za září jsou:
Vzdálenost celkem: 274,2 km
Čas měřených aktivit, včetně cvičení: 43,1 h
Nastoupané metry: 8322 m

Z toho je

Běh
• 270,9 km
• 8322 m+

Plavání
• 3,3 km

 

Pokles kilometrů oproti minulému měsíci tam je celkem velký, ale jak jsem psal, bylo to plánované, po vrcholu sezóny jsem záměrně zvolnil.

Voda, i když bylo přes den, po celé září, velmi pěkné počasí, trochu ochladila a dá se říct, že to je krásná předehra pro otužování. Musím říct, že tato forma regenerace mi vyhovuje. Už budu také muset připravit sud na otužovací sezonu.

Co se povedlo

Julian Alps Trail Run

Vrcholem sezony pro mě byl závod ve Slovinsku Julian Alps Trail Run by UTMB. Poprvé jsem vyrazil na závody do velkých hor a do zahraničí. Bylo to úžasné, nádherné, povedené, a mohl bych přidat další a další superlativy. Povedená akce po všech směrech a naštěstí nebyly ani žádné problémy po cestě.  
 

Trail Cup 250 Český ráj

Dal jsem si také kratší týmový závod v Českém ráji. Na týmovém závodě, který na trase v Hruboskalsku pořádali kluci z 250 Český ráj, jsem spolu s Luckou a Petrem zabojovali a brali 4. místo v kategorii smíšených týmů. Trasa měla jen 9 km, šlo se tedy výkonově skoro na krev, byl to parádní trail v lese a mezi skalami, trasu navíc zpestřilo 300metrové převýšení a několik úseků se schody.  
 
K povedeným akcím, kde jsem v září byl, musí určitě zařadit dva běhy v českých horách, s kamarády z běžecké party okolo #twirun. První byl běh po Orlických horách, který byl pod Karlovou taktovkou a druhý běh v Krkonoších, který jsem pořádal já.  
 
 

Novinky na blogu

7 tipů na běžecké závody ve Slovinsku

Běžet ultratrail Julian Alps Trail Run a nechat se okouzlit Slovinskem

Courtney Neuvěřitelná Dauwalter

Sportigo facts: V čem se běhá světový rekord v maratonu

Hurá na hřebeny a za Krakonošem. Long Run s partou po Krkonoších.

Nějaké video přibylo také na mém youtube kanále, budu rád pokud se tam přihlásíte k odběr.

 

Díky, že mě sledujete, že čtete tento blog a sledujete mé sociální sítě a videa na youtube. Budu rád za vaše ohlasy a komentáře.

Ahoj, někdy a někde na stezce!

 

Mohlo by se hodit – moje tipy na vybavení

Doporučuji, osobně vyzkoušeno: www.trailpoint.cz

Trailpoint, běžecká speciálka: boty, oblečení, doplňky. Využijte slevový kupón ⇒S kódem „KUDRNA5“ máte slevu 5% a to platí i na věci v akci nebo ve slevách.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: duben 2024

Zúčtování: duben 2024

Jak byl březen náročný, tak duben si dělal ambice, a to hned od začátku měsíce, že březen ve všem předstihne. Neskutečný blázinec, hlavně v pracovním životě. Neodběhal jsem vše,...