Zúčtování: Červen 2023

10. 7. 2023

Červen byl pěkný měsíc. Začalo léto. Teplo, dlouhé dny, slunce nad hlavou. Nádhera. Jasně, neškodilo by, kdyby sem tam zapršelo.

Povedlo se i pár běhů a jeden závod. Ale ne vše a vždy bylo sluncem zalité, že? Nicméně, po mizerném, až hrozivém květnu, byl červen výrazně klidnější a black dog si dal pohov, po většinu měsíce nevystrčil hlavu z boudy. Těch pár slz ani nestojí za řeč, pojďme raději hned na běhání.

Co se povedlo

Pár kilometrů jsem v červnu na stezkách natočil a vlastně nejen na stezkách, protože jsem se rozjel podle tréninkového plánu (díky Petře!) a tam jsou někdy tréninky vyžadující silnici nebo ovál.

Začátek tréninkového procesu, řekněme zkoušky nové cesty, je pro mě velmi významnou událostí a změnou. Z chaosu se rodí řád, uvidíme, kam mě to dovede. Věřím, že i díky sportu se to přenese dál… .

Běh mě naučil vytrvalosti, teď jsou na řadě i jiné věci. Slibuji, že v červenci o tom tréninku napíšu více. A také sledujte mou Stravu: www.strava.com/athletes/26473305

Ještěd 24

Po roce opět na Ještědu a místní letní verzi dvaceti čtyř hodinovky. A zadařilo se. Sportovně i společensky.

Článek s podrobnostmi zde: Report: Ještěd 24 Summer 2023

Video vlog ze závodu na Ještědu zde:

 

Společenský Krkonoše trail

Povedl se mi zorganizovat další výběh s běžeckými kamarády a tentokrát jsem zvolil Krkonoše. Počasí bylo téměř ideální běh, s výhledy to bylo trochu horší, ale zima nebyla a spadlo jen pár kapek. Dali jsem společně výšlap přes Kozí hřbety k Luční boudě a dál jsme běželi po Cestě polsko-českého přátelství (červená hřebenovka) na Špidlerovku a okolo Boudy u Bílého Labe zpět do centra Špindlerova mlýna, kde byl start a cíl.

Krásná povedená akce, díky všem za účast. Moc si toho vážím, že jste všichni přijeli.

Ke skvělým a povedeným běhům, za červen, je nutné zařadit i běh po Českém ráji, kdy jsem s běžeckým kamarádem běhal v okolí hradu Kost. Jsem rád, že jsem mohl Mírovi ukázat stezky z „mého hřiště“ a on mne na nich pěkně prohnal.

Červnové statistiky

Celkové statistiky za červen jsou:
Vzdálenost celkem: 364,2 km
Čas měřených aktivit, včetně cvičení: 52,3 h
Nastoupané metry: 10521 m

Z toho je

Běh
• 356 km
• 10521 m+

Plavání
• 8,2 km

Padla nastoupaná desítka a to se počítá. I ty naplavané km jsou fajn, jen sem plánoval ještě o něco více, ale nebyl čas. Už takhle, přes padesát hodin aktivit, a to měřím skutečně jen sport, ne nějaké chození do práce, je dost.

Nové články na blogu

Recenze: Dynafit Ultra 100, kolekce 2023

Report: Ještěd 24 Summer 2023

Ještěd 24, video a fotogalerie

Recenze běžeckých bot Nike Pegasus 

 A koukni také na nové recenzní video na mém youtube kanálu (nezapomeň dát odběr, díky). Je tam recenze nových Dynafit ultra 100.

Ahoj, mějte se fajn a potkáme se na stezce.

Mohlo by se hodit – moje tipy na vybavení

Doporučuji, osobně vyzkoušeno: www.trailpoint.cz

Trailpoint, běžecká speciálka: boty, oblečení, doplňky. Využijte slevový kupón ⇒S kódem „KUDRNA5“ máte slevu 5% a to platí i na věci v akci nebo ve slevách.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: duben 2024

Zúčtování: duben 2024

Jak byl březen náročný, tak duben si dělal ambice, a to hned od začátku měsíce, že březen ve všem předstihne. Neskutečný blázinec, hlavně v pracovním životě. Neodběhal jsem vše,...

Zúčtování: březen 2024

Zúčtování: březen 2024

Takhle zaneprázdněn jsem snad ještě nikdy nebyl . Přes všechnu tu práci nemám skoro čas na své koníčky, na svůj blog. Je devátého a já teprve teď píšu Zúčtování. S tím mne napadá...