Zúčtování: leden 2023

31. 1. 2023

Ze začátku to vypadalo, že zima již skončila. Mrazy se vyřádily před Vánoci a na začátek ledna toho již moc nezbylo. Nakonec se počasí umoudřilo a ke konci ledna se zima vrátila, na hory stoprocentně, k nám do nížin se vrací jak na houpačce. Sem tam sníh, sem tam déšť. U nás se v tom běhat dát, takže se dá říci, že lednový plán: něco naběhat do zásoby, se povedlo splnit.

Navíc jsem si ho zpestřil hned první lednový víkend o padesátku v Českém ráji.
50 Českým rájem, tréninkově

První lednový víkend jsem se zúčastnil tréninkové, ale měřené, akce v Českém ráji, kterou pořádal Olaf Čihák.

Akce zdařilá, úspěšná. Více o celém průběhu zde: 50 Českým rájem-tréninkově

Osobně jsem byl se svým výkonem spokojen, navíc se mi při běhu po Českém ráji podařilo natočit můj první běžecký vlog.

Hned další víkend jsem využil krásného počasí k delšímu long, opět po Českém ráji, vybral jsem trasu Hruboskalskem, a zase z toho urodil pěkný běžecký vlog.

Videa mne baví, udělal jsem i krátké představení nových běžeckých bot Hoka One One Challenger 7.

Dva články jsem se také pokusil namluvit a jsou k dispozici v mp3, i v tomto budu dále pokračovat. Rozvoj různých médií beru jak rozvoj celého blogu a rozvoj sebe sama, stále je, co se učit.

Zámek Hrubá Skála, Český ráj

Lednové statistiky 

Celkové statistiky za leden jsou:

Vzdálenost celkem: 340,70 km

Čas měřených aktivit, včetně cvičení: 45,41 h

Nastoupané metry: 5121 m

Z toho je

Běh:

  • 340,7 km
  • 5121 m+
  • 35,45 h

Ostatní čas mimo běhu tvoří cvičení a otužování. Cvičím každý všední den dvacet minut, většinou hned ráno před snídaní. Pondělí mobilita, ostatní cvičení vlastní vahou.

V otužování i nadále pokračuji. Mám na zahradě sud, kam se tři krát, někdy i čtyřikrát, týdně na pár minut namočím. Venku teď je většinou kolem nuly, voda okolo tří. Po pár minutách lezu ven rudý jak rak. Otužování mi pomáhá při regeneraci po běhání, hlavně po delších bězích je to fajn a docela mi to funguje.

Nové články na blogu

Motivační okénko

Od prvního ledna jsem rozjel projekt Motivační okénko, každý den jeden citát. Ke konci dne je vždy zveřejňuji na Twitteru a ve stories na Instagramu a Facebooku. Musím říci, že jsem nadšen ohlasy na tuto akci.

Motivační okénko jsem také postupně převedl a přidávám sem na web, na stránku motivace: www.sportigo.cz/motivace

Byl to dobrý měsíc. Jsem nadšen ze cvičení a z toho otužování. Nkdy se musím do té ledové vody hodně přemlouvat, ale když už se tam člověk ponoří, je to jiný svět. Boží.

Jen bych chtěl více kopců, ale nechce se mi stále někdě jezdit, to dost žere čas. A vybíhat u města stále dokola pár brdečků už chce zvláštní náturu. Nicméně je třeba zabojovat, takže únore, hore do kopců. Jo a slunce, já chci slunce!

#behejkopce

Mohlo by se hodit – moje tipy na vybavení

Doporučuji, osobně vyzkoušeno: www.trailpoint.cz

Trailpoint, běžecká speciálka: boty, oblečení, doplňky. Využijte slevový kupón ⇒S kódem „KUDRNA5“ máte slevu 5% a to platí i na věci v akci nebo ve slevách.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: duben 2024

Zúčtování: duben 2024

Jak byl březen náročný, tak duben si dělal ambice, a to hned od začátku měsíce, že březen ve všem předstihne. Neskutečný blázinec, hlavně v pracovním životě. Neodběhal jsem vše,...

Zúčtování: březen 2024

Zúčtování: březen 2024

Takhle zaneprázdněn jsem snad ještě nikdy nebyl . Přes všechnu tu práci nemám skoro čas na své koníčky, na svůj blog. Je devátého a já teprve teď píšu Zúčtování. S tím mne napadá...