Zúčtování: Srpen 2023

4. 9. 2023

Srpen byl povedený měsíc. Minimálně po sportovní stránce. Pár věcí se nepovedlo, třeba jsem se ani jednou nedostal na houby, ale v Lidlu ty žampióny mají pořád, takže asi nevadí.

Za srpen jsem stihl pár pěkných tréninků, stále jsem jel podle tréninkového plánu a také odběhl dva závody a jeden parádní běžecký výlet po Krkonoších.

 

Takže, co na to říkají statistiky…

Srpnové statistiky

Celkové statistiky za srpen jsou:
Vzdálenost celkem: 353,4 km
Čas měřených aktivit, včetně cvičení: 45,5 h
Nastoupané metry: 5388 m

Z toho je

Běh
• 347,9 km
• 5388 m+

Plavání
• 5,5 km

 

Běh velmi dobrý, v podstatě pár kilometrů nad plán, jen ty výškové metry, těch by mohlo být více. Ale zase bylo více rychlostní kvality, díky tréninkovému plánu, takže se to kompenzovalo.

Plavání je slabota, tam mohlo být víc.

Kolo raději ani nezmiňuji, tam je velká nula. Tedy nula naměřená, ale na kole jezdím do práce, tři tam, tři zpátky, ale to neměřím, to by mi bylo trapně. Nicméně průměrně třikrát týdně to takto dávám, pár kilometrů za měsíc to dá.

Co se povedlo

Zde je pár ukázek toho, jak a kde jsem běhal 

Nejdříve závody:

A teď i ty Krkonoše a jeden z tréninků:

Novinky na blogu

A dám sem i video recenzi na boty, které využívám na trénink na oválu. Zveřejnil jsem to tedy na youtube kanálu ráno prvního září, ale dělal jsem na tom videu poslední srpnový týden.

Jak říkám na konci ve videu: Díky za sledování, zde spíše díky za čtení a někde se potkáme na stezce.

 

p.s. v září se chystám na Julian Alps Trail do Slovinska, bude to velké. Ať již to dopadne jakkoliv, strašně se na to těším.

Mohlo by se hodit – moje tipy na vybavení

Doporučuji, osobně vyzkoušeno: www.trailpoint.cz

Trailpoint, běžecká speciálka: boty, oblečení, doplňky. Využijte slevový kupón ⇒S kódem „KUDRNA5“ máte slevu 5% a to platí i na věci v akci nebo ve slevách.

Sledujte mě:

Kdo to tady vše píše:

Michal Kudrna, běhám po stezkách, nejčastěji v Českém ráji a v Krkonoších. Píšu, občas něco vyfotím nebo sestříhám.  Osobní motto: Více poznat, více zažít.

Něco pro inspiraci & motivaci:

app. Strava | Moje vybavení | Moje závody | Moje knihy | Měsíční Zúčtování |

Díky, že to zde čtete.

Přečtěte si také

Zúčtování: duben 2024

Zúčtování: duben 2024

Jak byl březen náročný, tak duben si dělal ambice, a to hned od začátku měsíce, že březen ve všem předstihne. Neskutečný blázinec, hlavně v pracovním životě. Neodběhal jsem vše,...