Běžecké a turistické trasy

Krásné běžecké a turistické trasy. Rád běhám v okolí zajímavých přírodní a historických míst. Dovolím si je postupně nabízet a doporučit i Vám. Můžete vyrazit si podle nich proběhnout nebo jít na výlet.

V popisku trasy najdete mapku, popis trasy a popis zajímavých míst a památek, které jsou na trase a v okolí. Upozorním Vás na místa vhodná k prohlídce. Nezapomenu ani na tipy pro občerstvení nebo ubytování. Všechny trasy jsem osobně proběhl nebo prošel.

Máte nějakou svou oblíbenou trasu a chcete se podělit s ostatními? Rád ji zveřejním. Pošlete mi svůj popis trasy na mail michal@sportigo.cz

 

Pro zobrazení trasy, klikněte na odkaz ( viz níže na stránce  ). Ukáže se vám popis trasy a pár poznámek a informací z okolí, jako jsou: kde zaparkovat, kde se najíst nebo jaké památky jsou v okolí trasy.
Běžecké a turistické trasy Český ráj

Oblast Českého ráje je velmi rozlehlá, plná krásných míst, lesů, pískovcových skal a starých hradů a památek. Rozkládá se v oblasti mezi městy Jičín, Mladá Boleslav, Turnov a Semily.

p

Sportigo Trail&Bike Český ráj Challenge

Český ráj vás vyzívá: Proběhni stezky v Českém ráji, stezky lesem, mezi skálami, okolo krásných památek.

Připravil jsem pro vás 384 km tras po Českém ráji, od krátkých rychlých úseků, přes půlmaraton a maraton a různé vrchažské výzvy, až k ultra. Je jen na tobě, co vyzkoušíš!  >> Sportigo Trail&Bike Český ráj Challenge <<

Běžecké a turistické trasy v Krkonoších

Krkonoše jsou naše nejvyšší pohoří. Lákají na svou drsnou krásu a rozmanitou krajinu. Příroda v Krkonoších je výjimečná. Pro Krkonoše byly již v r. 1963 vyhlášeny národním parkem a od r. 1992 jsou na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Vybrat sporttester

Polar | Suunto

Garmin

Běžecké a turistické trasy v Jizerských horách a po Ještědském hřebenu. Prozkoumejte krásu stezek v Jizerkách a v okolí úžesného Ještědu.

Povrch

Délka

Převýšení

Běžecké a turistické trasy Kokořínsko

CHKO Kokořínsko – Máchův kraj. Krásné území v okolí známého hradu Kokořín, v okolí měst Mšeno, Dubá a Doksy u Máchova jezera. Kraj plný lesů, pískovcových skal, jezírek a roklinek. 

Povrch

Délka

Převýšení

převážně terénní

21,5 km

620 m+